Drogi Użytkowniku!

Zależy nam, byś znajdował u nas treści wysokiej jakości zgodne z Twoimi zainteresowaniami. Jednocześnie Twoja prywatność i bezpieczeństwo są dla nas priorytetowe. Dlatego prosimy - wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które trafiają do nas, gdy korzystasz ze stron PSK-Solutions W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę.

 

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

 

Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych, które weszły w życie 25 maja 2018. Zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje, które z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Jeżeli masz więcej pytań – skontaktuj się z nami.

 

Kto jest właścicielem marki Nocne-Loty?

Właścicielem jest Black Diamond Nip: 7792382327 wpisaną przez Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców pod numerem NIP, Black Diamond Nip: 7792382327

 

Dane osobowe - jak je zbieramy?

Twoje dane osobowe zbieramy w momencie, gdy korzystasz z naszych usług (dokonujesz zakupu w naszych sklepach). Dane osobowe mogą być zapisywane np. w plikach cookies, które instalujemy na naszych stronach oraz urządzeniach, które wykorzystujesz do korzystania z naszej oferty.

 

Administrator danych – kto nim będzie?

Oczywiście my – PSK Solutions z siedzibą Black Diamond Nip: 7792382327, wpisaną przez Sąd Rejonowy Poznań – Grunwald w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000718471. Spółka posiada kapitał własny w wysokości 5 000,00 zł, NIP: 7822769523, Regon: 36893206900000; adres poczty elektronicznej: kontakt@nocne-loty.pl numer telefonu: (+48) 698 516 470(opłata jak za połączenie standardowe – wg. cennika właściwego operatora).

 

Przetwarzanie Twoich danych – w jakim celu?

Zależy nam na tym, by przetwarzać Twoje dane osobowe w kilku celach:

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do:

umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu www.nocne-loty.pl.pl, oraz oficjalnym sklepie Allegro

zakładania i zarządzania Twoim kontem lub kontami, oraz zapewnienia obsługi Twojego konta

obsługi reklamacji na sklepie www.nocne-loty.pl lub w oficjalnym sklepie Allegro w przypadku, gdy złożysz taką reklamację

obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy)

kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

 

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Wymagamy podania przez Ciebie następujących danych osobowych, aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, a tym samym świadczyć Ci usługę:

adres email, login, hasło, telefon oraz informacji o firmie i jej adresie (w przypadku konta dla firm), adres korespondencyjny

Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy, a w konsekwencji nie będziesz mógł korzystać ze sklepu www.nocne-loty.pl.

Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

 

Możliwość przekazywania Twoich danych – komu?

Dane dotyczące naszych użytkowników gromadzone są przez nas. Prawo daje nam także możliwość przekazania danych podmiotom, w celu wykonania usługi np. firmom przewozowym. Również istnieje możliwość przekazania danych instytucją typu sądy czy policja, które mogą żądać danych na podstawie obowiązującego prawa.

 

Twoje prawa w stosunku do danych?

Pamiętaj, że w każdej chwili masz prawo do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez PSK-Soluions Możesz również zażądać dostępu do swoich danych – w dowolnym momencie możesz je usunąć, sprostować, ograniczyć ich przetwarzanie, przenieść czy wnieść skargę do organu nadzorczego – GIODO. Aby dokonać zmian wystarczy wysłać e-mail na adres: kontakt@nocne-loty.pl z określeniem co powinniśmy zrobić.

 

Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Nie zapominaj, że w każdym przypadku przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na podstawie prawnej na bazie obowiązujących przepisów. Jedną z nich może być konieczność przetwarzania danych do wykonania lub zawarcia umowy, której jesteś stroną. Taką umowę może stanowić regulamin jednego z naszych serwisów www, który odwiedzasz. W przypadku marketingu, w tym profilowania podstawą prawną jest Twoja dobrowolna zgoda. W przypadku pozostałych celów, takich jak analityka ruchu lub zapobieganie nadużyciom, podstawą prawną jest uzasadniony interes administratora danych.

Dane związane z przeglądaniem zawartości strony internetowej sklepu

Sklep może uzyskiwać inne informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, takie jak adres IP, liczba i źródło wizyty ma stronie internetowej Sklepu, czas wizyty. Przeglądane treści, liczba i rodzaj otwieranych podstron, wykorzystane odesłania, czy nr IP komputera, które mogą zostać wykorzystane przez Sklep w celach technicznych, jak również w celach statystycznych. Administrator nie łączy powyższych informacji z Danymi Osobowymi Klientów i nie wykorzystuje ich do identyfikacji Klientów, chyba, że jest niezbędne dla prawidłowego świadczenia usług przez Sklep. Administrator wykorzystuje informacje, o których mowa powyżej, wyłącznie w celach związanych z badaniami rynku i ruchu internetowego w ramach strony internetowej Sklepu, w celach statystycznych, w szczególności w celu ulepszania jakości świadczonych usług przez Sklep.

 

Kontakt

Klient Sklepu może w każdej chwili skontaktować się z Administratorem danych w celu uzyskania informacji: kontakt@nocne-rentals.pl lub numerem telefonu: 

+48 698 516 470

 (opłata jak za połączenie standardowe – wg. cennika właściwego operatora).