OVERMAX AD-06 – ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY

229,00 zł
Brutto

Zastanawiasz się, jaki alkomat wybrać? Postaw na sprawdzone rozwiązania! Łatwy w obsłudze i wyjątkowo precyzyjny Overmax AD-06

Ilość

Kompaktowe rozmiary

Ten niewielki alkomat z łatwością mieści się w kieszeni lub samochodowym schowku.

Szybki i Precyzyjny pomiar

W alkomacie wykorzystano profesjonalny, platynowy sensor elektrochemiczny, stosowany w urządzeniach policyjnych.

Wyświetlacz w dwóch kolorach

Czytelny wyświetlacz LCD z dwoma kolorami podświetlenia zapewnia wygodne użytkowanie, niezależnie od pory dnia.

Profesjonalny alkomat Overmax AD-06

Zastanawiasz się, jaki alkomat wybrać? Postaw na sprawdzone rozwiązania! Łatwy w obsłudze i wyjątkowo precyzyjny Overmax AD-06 gwarantuje dokładny pomiar ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest szybki i niezawodny – wynik wyświetlany jest z dokładnością do 0,05‰, co pomaga w podjęciu kluczowej decyzji odnośnie tego, czy wsiadać za kierownicę. To przydatny gadżet dla każdego kierowcy.

Platynowy sensor elektrochemiczny

Alkomat Overmax AD-06 posiada sensor, który jest wykorzystywany w sprzęcie policyjnym – czuły i odorniejszy na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu wynik testu jest jeszcze bardziej rzetelny i można na nim polegać. Przygotowanie alkomatu do użycia zajmuje jedynie 5 sekund i tyle samo potrzeba na wykonanie testu. Urządzenie gwarantuje szeroki zakres pomiarowy od 0,00‰ do 4,00‰. Sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu badania. Twoje urządzenie sprawdzamy i kalibrujemy przed wysyłką.

Podświetlany ekran alkomatu Overmax AD-06

Czerwona lampka to czytelny komunikat, żeby nie wsiadać za kierownicę. Praktyczny wyświetlacz wskazuje również poziom naładowania baterii i gotowość do testu. Alkomat elektrochemiczny Overmax AD-06 objęty jest 2-letnią gwarancją, podczas której obowiązuje darmowa kalibracja sprzętu. Skontaktuj się z nami, jeśli nie masz pewności, czy działa poprawnie.

Praktyczny zestaw

Zastosowanie sensora elektrochemicznego w alkomacie Overmax AD-06 przekłada się także na dłuższy czas pracy na zestawie naładowanych baterii. Urządzenie jest zasilane 2 bateriami AA i zapamiętuje 50 ostatnich wyników. Zestaw zawiera 10 wymiennych ustników.


SKU OV-AD-06
Dokładność 0,05‰
Zakres 0,00 - 4,00‰
Wyświetlacz LCD, dwa kolory podświetlenia
Zasilanie Bateria, 2x AA
Powiadomienia dźwiękowe Tak
Przygotowanie do użytku 5s
Czas reakcji 5s
Kalibracja Tak, darmowe kalibracje bez limitu przez okres gwarancji
Automatyczny wyłącznik Tak
Zapamiętywanie wyników Tak, 50 ostatnich
Sygnalizacja błędu pomiaru Tak
Sensor Elektrochemiczny
Czujnik przepływu powietrza Tak
Ilość ustników w zestawie 10
10 Przedmioty

Specyficzne kody