OVERMAX AD-02 – ALKOMAT PÓŁPRZEWODNIKOWY

129,00 zł
Brutto

Niewielki alkomat w praktycznym etui z łatwością zmieści się w samochodowym schowku.

Ilość

Kompaktowe rozmiary

Niewielki alkomat w praktycznym etui z łatwością zmieści się w samochodowym schowku.

Szybki i dokładny wynik

30 sekund – tylko tyle zajmuje przygotowanie urządzenia do pomiaru, a już po 5 sekundach otrzymasz wynik z dokładnością do 0,08‰.

Wyświetlacz w dwóch kolorach

Czytelny wyświetlacz LCD z dwoma kolorami podświetlenia zapewnia wygodne użytkowanie niezależnie od pory dnia.

Praktyczny alkomat Overmax AD-02 dla każdego kierowcy

Jaki alkomat wybrać? Szybki i dokładny! Overmax AD-02 to kompaktowe urządzenie do rzetelnego pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Intuicyjny panel i czytelny ekran, podświetlany w dwóch kolorach, sprawią, że szybko otrzymasz wynik i z łatwością ocenisz, czy powinieneś siadać za kierownicą. Każdy inaczej reaguje na alkohol, dlatego zawsze warto mieć alkomat pod ręką, aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Precyzyjny wynik

Twój alkomat skalibrujemy i sprawdzimy przed wysyłką, gwarantując rzetelny pomiar. Szeroki zakres pomiarowy — od 0,00 do 1,50‰, pozwala uzyskać wynik, któremu można zaufać — z dokładnością do 0,08‰. Co więcej, alkomat Overmax AD-02 wyposażony jest w sygnał dźwiękowy, który powiadomi Cię o nieudanej próbie (błąd pomiaru) lub przekroczeniu dopuszczalnego progu zawartości alkoholu.

Czytelne komunikaty i darmowa kalibracja

Dwa kolory wyświetlacza – czerwony i zielony podpowiedzą Ci, czy możesz prowadzić auto. Dodatkowo wskaźnik gotowości i powiadomienia dźwiękowe ułatwią wykonanie pomiaru. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia kalibracja urządzenia, dlatego jako producent oferujemy aż 4 darmowe kalibracje w ciągu 2 lat.

Wygodne etui do alkomatu Overmax AD-02

W zestawie otrzymasz 2 ustniki i praktyczny pokrowiec, który zabezpieczy urządzenie w czasie transportu. Specjalne kieszonki wewnątrz sprawią, że wszystkie akcesoria będą na swoim miejscu. Lekki i praktyczny alkomat zasilany jest dwiema bateriami AAA.


SKU OV-AD-02
Dokładność ±0.04 mg/L (±0.08‰)
Zakres 0.0 - 0.75 mg/l
Wyświetlacz LCD podświetlany 2 kolory (zielony, czerwony)
Zasilanie 2xAAA
Powiadomienia dźwiękowe Tak
Przygotowanie do użytku 30s
Czas reakcji 5s
Kalibracja Tak, 4 darmowe kalibracje
Automatyczny wyłącznik Nie
Sensor Półprzewodnikowy
Czujnik przepływu powietrza Tak
Ilość ustników w zestawie 2
10 Przedmioty

Specyficzne kody